Funcționa

Suporturi de bare izolatoare pentru a monta sisteme de bare de cupru sau aluminiu, testate pentru a le ține în siguranță pe durata unui scurtcircuit.

Conformitatea cu standardele

IEC 61439-1
IEC 60865-1

Avantaje

Materiale izolante

Gama noastră de suporturi de sisteme de bare plate SB P cu interfază fixă ​​este realizată din materiale izolante. Aceste materiale nu prezintă riscuri în ceea ce privește distanța liberă și distanța de curgere.

Durabilitate

Majoritatea suporturilor de bare au o conexiune cu șurub M8, care oferă o rezistență remarcabilă întregii structuri de bare.

Adaptabilitate

Distanța dintre punctele de fixare a suportului barei este compatibilă cu toate carcasele disponibile în comerț.

  • ISOLATEUR HEXAGONAL H45 M10 CAD 50314510
  • ISOLATEUR HEXAGONAL H25 M6 CAD 50312506
  • PDF
    Insulator_UE declaration

Asistență

Căutați resurse de produse?

Accesați cataloage de produse, instrucțiuni de utilizare, documente tehnice, fișiere CAD și multe altele.

Aveți întrebări? Vă putem ajuta!

Răsfoiți întrebările frecvente pentru a găsi cu ușurință răspuns, trimiteți o solicitare de asistență...